kredi karti borcu banner
Son Haberler
Anasayfa » ücretsiz iş ilanı ver » Bank Asya Personel Alımı Sınav Duyurusu

Bank Asya Personel Alımı Sınav Duyurusu

bank-asya-is-ilanlari

Mevcut ve yeni açılacak Bank Asya şubeleri için personel alacak olan kurum, 16 Kasım‘da İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Erzurum, Diyarbakır ile Gaziantep olmak üzere 7 ayrı bölgede sınav yapacak. Kariyer yapacaklara önemli imkanlar sunan Bank Asya şubelerinde görev almak, bankacılık alanında kariyer yapmak isteyenler sınava katılabilecekler. Bank Asya iyi bir gelecek, başarılı bir kariyer hedefleyenler ve Bank Asya’nın personeli olmak isteyenlerin başvuru fırsatını değerlendirmelerini öneriyor. Bank Asya genel başvuru yapanlar tüm açık pozisyonlarda değerlendirileceklerdir. Diğer açık pozisyonlar ise aşağıda yer alıyor.

 

Pazarlama Yetkili Yardımcısı (Sales Trainee)

 

Çağrı Merkezi / Müşteri Temsilcisi / Konya

 

Tarım Bankacılığı Yetkilisi

 

Yazılım Mühendisleri

 

Gebze İbrahimağa Şubesi için Bireysel Pazarlama Yönetmeni

 

Tuzla Birlik Sanayi Kobi Yetkilisi / Yönetmeni

 

Çağrı Merkezi / Müşteri Temsilcisi (Trabzon)

 

SQL Server Veritabanı Yöneticisi

 

Mobil Yazılım Mühendisi

 

Eğer yukarıdaki pozisyonlar için ya da Bank Asya Genel Başvuru yapmak isterseniz sınava katılabilirsiniz. Adayların 5 Kasım 2013 tarihine kadarwww.kariyerimasya.com.tr adresine başvuruda bulunmaları gerekiyor.

 

Bank Asya İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Fatih Büyükadalı, “Üniversiteden yeni mezun olan ve finans sektöründe çalışmaya gönüllü olan arkadaşlarımızı parlak bir kariyer için sınava katılmaya davet ediyoruz.” dedi.

 

Bank Asya’nın 280 şubesi ile 5184 personeli ile faizsiz bankacılık alanında hizmet veriyor. 2014′te yani şubeler açarak bu sayıyı daha yukarılara çekmek için çalışmalarını sürdüren kurum, ilk sınavın 16 Kasım’da yapılacağını duyurdu. Hakan Fatih Büyükadalı yeni personel alımıyla ilgili,

 

Adayların işe alım döneminde nelerle karşı karşıya kaldıklarını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sınav ve sonrası aşamaların hepsinde adaylarımızla devamlı iletişim içerisinde oluyoruz. 16 Kasım 2013′te Pazarlama Yetkili Yardımcısı sınavımızı yapacağız. Sınav içeriğinde genel yetenek testi uygulayacağız. Belirli bir başarıyı elde eden adaylarımızla CV üzerinden ön görüşmeleri süratle tamamlayıp ikinci aşamada adaylarımızı değerlendirme sürecine dahil edeceğiz. Değerlendirmelerde adaylarımızın profesyonel uygulamalarla yetkinlikleri tahlil edilerek iyi bir gelecek ve başarılı bir kariyer hedefleyen arkadaşlarımızı büyük ailemize katmış olacağız. Çünkü adaylarımızın gelecekleri bizim için değerli.”

 

Bank Asya sınavı başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.


URL Kaynak:
http://www.isilanlaribul.net/bank-asya-personel-alimi-sinav-duyurusu.html

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>