kredi karti borcu banner
Son Haberler
Anasayfa » İLAN VER » Denizbank İş Başvurusu 2014

Denizbank İş Başvurusu 2014

denizbank 300x144 Denizbank İş Başvurusu 2014

Türkiye’nin sayılı bankaları arasında yer alan Denizbank, sektörde müşterileri için sayısız avantajı bir arada sunan bankalardan biri olmaktadır. Denizbank 1997 yılında bankacılık lisansı almış ve bu tarihten itibaren müşterilerine bankacılık sektöründe yer alan pek çok farklı ürün ile hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca bünyesinde yer alan departmanlar için belirli dönem aralıklarında eleman alımları yapan banka, eleman alımlarını denizci olmak sloganı ile gerçekleştirmektedir. Denizbank iş olanakları, pek çok farklı departman bünyesinde sunulmakta ve Denizbank kapsamında çalışmak isteyenler gerekli koşulları yerine getirmeleri ardından iş başvurusunda bulunabilmektedir.

Denizbank iş başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank iş başvurusunda bulunmak için öncelikle yapılması gereken bankanın resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları linkine tıklamak ve bunun ardından denizci olmak bağlantısı içerisinde yer alan başvuru formunu doldurmak olmaktadır. Ayrıca bu sayfa üzerinden açık pozisyonları görmek ve buna göre başvuru yapmak mümkündür.

Denizbank tarafından sunulan açık pozisyonlar arasında

– Müfettiş yardımcılığı,
– Direktsatış,
– Açık deniz telefon bankacılığı,
– Merkezi operasyon
– Satış
– ve gişe görevlisi

yer almaktadır. Bunların yanı sıra banka bünyesinde öğrencilere staj imkanı tanınmakta ve bu imkandan lise ve üniversite öğrencileri yararlanabilmektedir.

Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirme konusunda siz de Denizbank iş olanaklarına yakından bakın ve kısa zaman içerisinde yükselerek bankacılık sektöründe önemli yerlere gelin. Hedeflerinizi sektörde yer alan sayılı bankalardan birinde gerçekleştirmek istiyorsanız, hemen iş başvurunuzu gerçekleştirin ve bir an önce hedeflerinize doğru yol alın.


URL Kaynak:
http://www.cvornekleri.gen.tr/denizbank-is-basvurusu-2014/

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*