Son Haberler
Anasayfa » Eleman Arayanlar

Eleman Arayanlar

Sponsorlu Bağlantılar

Denizbank personel alımı 2015

Denizbank personel alımı 2015:DenizBank şube tarafında gişe görevlisi, genel müdürlük tarafında ise şube dışı satış kanallarına bağlı direkt satış, iletişim merkezi ve telefonda satış bölümlerinde çalışacak deneyimsiz adayların en az lise mezunu olma ve deneyimsiz tüm işe alımlarda 28 yaşını aşmamış olma kriterlerini uyguluyor. Devamını Oku »

TEB PERSONEL ALIMI 2015

TEB PERSONEL ALIMI 2015

Banka iş ilanlarını ise sosyal medya kanallarını kullanarak, bankanın Linkedln, Facebook ve Tvvitter hesapları üzerinden duyurmayı tercih ediyor. Ayrıca, Tebdekariyer.com.tr sitesi ile kariyer portalları üzerinden de başvuruları kabul ettiklerini söyleyen Altıntaş, işe alım süreçlerine ilişkin şu bilgiyi veriyor: Devamını Oku »

Düşük Faizler Piyasayı Canlandıracak

Burgan Yatırım Başekonomisti Haluk Bürümcekçi, Merkez Bankası’ndan bir anda 100 baz puan gibi yüksek bir indirim bekleyenleri “bu işten anlamayanlar” olarak değerlendiriyor. Bü-rümcekçi’ye göre, Merkez Bankası son faiz kararında yapabileceğinin fazlasını yaptı. Koridoru değiştirmediği ve likidite politikasını da sıkı tuttuğu için faizler yüksek seyrediyor. Çok önemli bir gevşeme değil. Bürümcekçi, Ancak potansiyel olarak baktığımızda daha fazla indirim için yol olduğu görülü yor. Uzun vadeli faizlerin yüz-de 7 civarında olması huna imkan veriyor. Getiri eğrisi şu anda yatay seyrediyor. Devamını Oku »

FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKALAR 2015

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak için, yapacağınız kredi başvuruları için, faizsiz kredi veren bankaları tercih edebilirsiniz. Aldığınız kredilere, gereksiz ve yüksek faizler ödememek için, bankaların düzenlediği kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Devamını Oku »

Vakıfbank Kış Kredisi

Soğuk kış günlerinizi ısıtacak tüketici kredisi kampanyası Vakıfbank’tan geldi…

36 aya varan vade
 imkanı ile Vakıfbank‘dan alabilecğeiniz kışa özel nakit kredi faizi %0,95‘den başlıyor.

Kredi ile ilgili detaylar ve maliyet tablosu şöyle… Devamını Oku »

Kredi Kartı Borcu Öğrenme

Bankalar kredi kartlarınızı veriyor. Ancak bu kartlar ile harcama yapmak sizin elinizde olan bir şey bankaların ise tek yapabilecekleri şey sizin kredi kartınızdan yapmış olduğunuz harcamaların geri dönüşünün düzgün olmasını sağlamak oluyor. Eğer kredi kartlarınızdan yapmış olduğunuz harcamaları ödeyemiyorsanız ve birikmiş ise daha doğrusu kredi kartı borcunuzun ne kadar olduğunu bilmiyorsanız kredi kartı borcu öğrenme sistemlerinden kredi kartı borcunuzu öğrenebilirsiniz. Devamını Oku »

Banka İnternet Şubeleri Girişleri

Kuveyt Türk İnternet Şubesi Giriş

Bankacılık sektöründe hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Kuveyt Türk, kurulduğu ilk günden bu yana başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Her zaman gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet veren Kuveyt Türk, hen iyi hizmet kalitesi politikası ile çalışmalarını sürdürmektedir. Banka denince akla ilk gelen bankalar arasında yer alan Kuveyt Türk şuanda hem… Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar