Son Haberler
Anasayfa » Eleman Arayanlar

Eleman Arayanlar

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul 2. el Uygun Fiyata Senetle Araba

İstanbul’da ikinci el araba alacaklar için genellikle hafta sonları kurulan açık oto pazarları vardır. Burada araç sahipleri ile alıcılar bir araya gelir. Alıcılar araçları görerek alışverişlerini gerçekleştirirler. Bu açık oto pazarlarının en ünlüleri ise; Rami’deki açık pazar, Küçükçekmece’deki Cennet açık pazarıdır. Açık oto pazarlarından başka bankaların haciz yoluyla aldıkları arabaları belli sürelerle açık artırma usulüyle satmaları da ikinci el arabalarda bir seçenek olmaktadır. Bu satışları ilgili bankaların internet şubelerinden ya da şubelerinden öğrenebilirsiniz. İkinci el araç alımlarında çokça kullanılanılan bir yöntemde internettir. Devamını Oku »

Acil Kredi İstiyormusunuz

Acil kredi lazım diyenler için güzel bir site mevcut. Hemen site üzerinden bakabileceğiniz gibi acilkredilazim@gmail.com mail adresi üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Acil para lazım talep 1:Bankalara kredi ve kredi kartı borcum bulunmaktadır. Detaylı olarak e-posta ekinde borçlarımı gönderdim. Yaklaşık 80.000,00 TL kadar bir borcum var. Ben devlet memuruyum. Aylık maaşım 2.100,00 TL. Bankalardaki bütün borcumu kapatarak tek bir yere borçlanmak istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz Devamını Oku »

Portal KYK

Kyk yurtlarında kalan öğrencilere KYK Wifi hizmeti verilmektedir. KYK Wifi yurtta kalan öğrenciye verilen ücretsiz internet projesidir. KYK Portal da bu hizmete erişebilmek için gereken doğrulama sayfasıdır.

Devlet yüksek öğrenim gören ve yurtlarda kalan öğrenciye her türlü imkanlar sunarken çağın ihtiyacına en kısa zamanda çözüm üreten interneti de öğrencilerin hayatına ücretsiz bir şekilde almıştır. KYK Wifi yurtlardaki kablosuz modem olup, bu modemle internet bağlantısı yapmak için herhangi bir şifre oluşturma gereği yoktur. Tablet, telefon ya da bilgisayardan KYK Wifi’ye bağlanmak isteyen öğrenci modeme bağlandıktan sonra doğrulama sayfası olan KYK Portal açılır. Bu sayfada öğrencinin kullanıcı adı ve şifresi istenir. Her öğrencinin kullanıcı adı Tc kimlik numarasıdır bu sabittir ve hiç bir şekilde değiştirilemez. Yabancı uyruklu öğrencilerin kullanıcı adı pasaport numaralarıdır.

Şifre kısmına yazılacak olan şifreyi almak için ise yurt idaresine başvuru yapılır. Burada kullanıcı sözleşmesini imzalayarak şifre alınır. Alınan bu şifre yurt idaresi tarafından ön tanımlama yapılmış şifre olduğundan bu şifreyi ilk girişte değiştirmek gereklidir.

Kredi Notu Öğrenme İş Bankası

Bankaya gitmeden size ne kadar kredi çıkar, ne kadar faizle ne kadar taksitlendirme yapılır kredi notu öğrenme İş Bankası sizi hiç yormadan bu bilgileri evinizden internet aracılığıyla öğrenebileceğiniz bir sistem kurdu. Bu kredi başvurusunun sonucunda İş Bankası da diğer bankalarda olduğu gibi kredi başvurusu yapan şahsın ya da firmanın bankalararası geçmişini araştırır. Bu geçmişten çıkan sonuç ile sahış ya da firmaya kredi başvurusu için verilecek olan kredi notu belirlenir. İş Bankası şubesine gelerek de bu kredi notunu öğrenebilirsiniz. İş Bankası şubesine gelerek yetkili memura kredi notu sorgulama için dilekçe vermeniz gerekir . Bundan sonra banka yetkilisi size kredi notunuzu belirleyen risk raporunu sunacaktır. İş Bankası şubelerine gelmeden direk internet bankacılığı sistemiyle de İş Bankası internet sitesinden kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

İş Bankası kredi notu 1.700 ve üzeri olan müşterilerine ihtiyaç türü ne olursa olsun % 0,95 aylık faiz oranıyla ve 12 ay vade ile 5.000 TL ‘ye kadar kredi sunuyor. Ayrıca 50.000 TL ve 36 aya kadar vadeli % 0,99 aylık faiz oranıyla kredi kullanma imkanı da veriyor.

Kaynak: kredi notu hesaplama

Findeks Kredi Notu Sorgulama İşlemleri

Bu yıl findeks kredi notu  öğrenme ve sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

kredi kullanmayı düşünen herkesin kredi notunu mümkün olduğunca yüksek seviyelerde tutmaya çalışması, ödemelerini düzenli olarak gerçekleştirmesi ve sadece zorunlu ihtiyaçları için kredi kullanımını benimsemesi önemlidir. Aksi halde findeks kredi notu hesaplama işleminde yüksek not alınması mümkün olmayacağı gibi bu durumda kredi çekmek ya da yeni yapılacak olan kredi kartı başvurularında onay almak ta zorlaşacaktır.

Bu nedenle yakın zamanda kredi kullanmak istiyorsanız ya da bankanıza kredi kartı limitinin yükseltilmesi talebinde bulunacaksanız kredi notunuzdan emin olmanız kesin ve olumlu bir sonuç almanız adına çok önemlidir. Kredi notunun düşük olmasıdurumunda notu uzun vadede yükseltebilmek adına ödemelerin mutlaka büyük bir titizlikle son ödeme tarihini asla geçirmeden yapması bu konuda atılabilecek en etkili adımdır. Devamını Oku »

Kredinizi Biz Çekelim

Bankalardan alamadığını krediyi biz size veriyoruz. Biz kredinizi çekiyoruz, siz ödüyorsunuz nasıl teklif ama? Belki bu fikre biraz soğuk baktınız. Belki kafanızdan, ya bu adamlar neden benim yerime kredi çekip bana veriyorlar ki? Benden ne çıkarları olacak kimbilir? diyorsunuz. Böyle düşünmektye haklısınız. Ama, biz sizin adınıza ihtiyacınız olan krediyi çekiyoruz ve siz tıpkı bankaya öder gibi borcunuzu ödüyorsunuz hepsi bu.

Şimdiye kadar sayısız kişinin sıkıntılarını giderdik. Şimdi sıra sizde. Kara listede olsanız dahi biz kredinizi çekelim siz ödeyin.Düşünsenize belki bankanın bile vermeyeceği krediyi biz sizin adınıza çekiyor ve size veriyoruz. Belki hayaliniz olan evi alacaksınız, belki bir araba. Ya da belki bütün borçlarınızı kapatmak için bu krediye acil ihtiyacınız var. Sıkıntınız ne olursa olsun bize ulaştığınız takdirde ihtiyaçlarınıza anında cevap veriyoruz.Eğer krediye ihtiyacım var ama bankadan alamıyorum diyorsanız hemen yorum bölümüne ilanınızı yazın size yardımcı olalım. İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi sakın unutmayın.

http://www.acilkredilazim.net/biz-kredinizi-cekelim-siz-odeyin/

Denizbank personel alımı 2015

Denizbank personel alımı 2015:DenizBank şube tarafında gişe görevlisi, genel müdürlük tarafında ise şube dışı satış kanallarına bağlı direkt satış, iletişim merkezi ve telefonda satış bölümlerinde çalışacak deneyimsiz adayların en az lise mezunu olma ve deneyimsiz tüm işe alımlarda 28 yaşını aşmamış olma kriterlerini uyguluyor. Devamını Oku »

TEB PERSONEL ALIMI 2015

TEB PERSONEL ALIMI 2015

Banka iş ilanlarını ise sosyal medya kanallarını kullanarak, bankanın Linkedln, Facebook ve Tvvitter hesapları üzerinden duyurmayı tercih ediyor. Ayrıca, Tebdekariyer.com.tr sitesi ile kariyer portalları üzerinden de başvuruları kabul ettiklerini söyleyen Altıntaş, işe alım süreçlerine ilişkin şu bilgiyi veriyor: Devamını Oku »

Düşük Faizler Piyasayı Canlandıracak

Burgan Yatırım Başekonomisti Haluk Bürümcekçi, Merkez Bankası’ndan bir anda 100 baz puan gibi yüksek bir indirim bekleyenleri “bu işten anlamayanlar” olarak değerlendiriyor. Bü-rümcekçi’ye göre, Merkez Bankası son faiz kararında yapabileceğinin fazlasını yaptı. Koridoru değiştirmediği ve likidite politikasını da sıkı tuttuğu için faizler yüksek seyrediyor. Çok önemli bir gevşeme değil. Bürümcekçi, Ancak potansiyel olarak baktığımızda daha fazla indirim için yol olduğu görülü yor. Uzun vadeli faizlerin yüz-de 7 civarında olması huna imkan veriyor. Getiri eğrisi şu anda yatay seyrediyor. Devamını Oku »

FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKALAR 2015

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak için, yapacağınız kredi başvuruları için, faizsiz kredi veren bankaları tercih edebilirsiniz. Aldığınız kredilere, gereksiz ve yüksek faizler ödememek için, bankaların düzenlediği kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar