kredi karti borcu banner
Son Haberler
Anasayfa » İş İlanları

İş İlanları

Sponsorlu Bağlantılar

32 Üniversiteye E Kayıt

32 Üniversiteye E Kayıt

2014 yılında ilk kez 32 Üniversiteye e kayıt yapılacak. Yök’ün yaptığı açıklamaya göre 2014 yılında üniversiteye yerleşen ve kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler turkiye.gov.tr adresinden e kayıt yaptıracaklar. Şuan kayıtlar açılmadı ancak, 26 Ağustos 2014 tarihinde Yükseköğretim kurulu Başkanlığı adı altında e-hizmetler bölümünde açılacak. Pilot uygulama adı verilen bu uygulama sayesinde kayıt yaptıracak olan öğrenciler elektronik olarak kayıtlarını tamamlayabilecekler.32 Üniversitede gerçekleşecek olan bu kayıt sistemi 26 Ağustos’ta başlayacak.İsteyen elektronik isteyen ise üniversitelerine giderek 1-5 Eylül 2014 tarihleri arasında kayıtlarını yaptırabilecekler.

32 Üniversitede gerçekleştirilecek olan bu kayıt sistemi ile kayıt olan öğrenciler sonrasında okullarına giderek tekrar kayıt yaptırmak zorunda kalmayacaklar. E-kayıt’ın ardından üniversitenin duyurduğu tarihte giderek eğitimlerine başlayabilecekler.Şuanda sadece 32 üniversitede uygulanan bu sistem, ileri ki yıllarda bütün üniversiteler için geçerli olacak. E-kayıt kılavuzu ise kayıt tarihinden önce yayınlanacak.İşte e-kayıt ile kayıt yapılabilecek okullar şunlardır.Yıldırım Beyazıt Üniversitesi,Süleyman Demiral Üniversitesi,Siirt üniv,Recep Tayyip Erdoğan Üniv,Osmaniye Korkut Ata Üniv,Orta Doğu Teknik Üniv,Necmettin Erbakan Üniv,Kilis 7 Aralık Üniv,Kastamonu Üniv,Karadeniz Teknik Üniv,Karamanoğlu Mehmet Bey Üniv,Kafkas Üniv,İzmir Katip Çelebi Üniv,Adıyaman Üniv, İstanbul Üniv,Afyon Kocatepe Üniv,İstanbul Medeniyet Üniv,Akdeniz Üniv,İnönü Üniv,Anadolu Üniv,Gaziosmanpaşa Üniv,Atatürk Üniv,Erzurum Teknik Üniv,Batman Üniv,Erzinacan Üniv,Bitlis Eren Üniv,Erzincan Üniv,Bozok Üniv,Bülent Ecevit Üniv,Çankırı Karatekin Üniv,Çukurova Üniv ve Ordu Üniversitesidir. Bu üniversitelere kayıt yaptıracak olan öğrenciler turkiye.gov.tr adresinden e-kayıt yaptırabilirler.

 


URL Kaynak:
http://is-arayanlar.net/2014/32-universiteye-e-kayit/

50 bin koruma memuru alımı

50 bin koruma memuru alımı

50 Bin koruma memur alınacak, tüm alımlar 2014 yılında yapılacak. 50 bin koruma memuru başvuru şartları belli oldu.

İçişleri Bakanlığının bir süredir üzerinde çalışma yürüttüğü koruma memuru alımı için hazırlıklar tamamlandı. İlk aşamada 28 bin 500 koruma memuru alımı yapılacak.
Akabinde bu sayı 50 bini bulacak. Koruma memurları önemli devlet binaları hassas bölge ve noktalarda görev yapacak. Ayrıca hizmetin gerektirdiği kişi koruma işi de bu görevliler de olacak.
Bunun yanında stadyumlar, spor müsabakaları sınavlar, konser, toplantı gibi halkın yoğun olarak bulunduğu kapalı ve açık etkinliklerde de koruma memurları görev başında olacak.
GENİŞ YETKİLERLE DONATILACAK, AYNI POLİS GİBİ OLACAK
Emniyet teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı dahilinde bulunacak olan koruma memurları da diğer polisler gibi üniformalı ve silahlı olarak görevlerini yapacak. Yine bu görevliler sivil olarak da hizmet verebilecek.

 

Koruma memurları polise verilen, durdurma, kimlik sorma, kontrol, arama, yakalama, olay yerini ve delilleri koruma, muhafaza altına alma, silah ve zor kullanma yetkilerine de sahip olacak.
Konuyla ilgili hazırlanan kanunun TBMM’den kısa sürede geçmesinin beklendiğini bildiren yetkililer, kademeli olarak her dönem 3 bin kişi olmak üzere toplam 30 bin koruma memuru alınacağını belirtti.
Koruma memur alımında memur olmak isteyenler de, en az lise mezunu olmak, sağlık şartlarının yeterli olması, beden eğitimi sınavlarından başarılı olmak ve KPSS lise puan türünden de 40-60 puan alma şartları aranacak.

 

Fiziki yeterliliğin önemsendiğini belirten yetkililer, erkek adayların en az 1,72 metre, kız adayların ise 1,68 metre boyunda ve 25 yaşından küçük olmaları gerektiğini kaydetti. Açıköğretim lisesi mezunları da ön lisans ve üniversite mezunları da koruma memurluğu için başvurabilecek.

 

DİĞER ŞARTLAR
-En az lise mezunu olanlar koruma memuru olacak.
-25 yaşından gün almayanlar başvurabilecek.
-Atanacaklar 4 ay süreyle koruma memurluğu eğitimi alacak.
-Eğitim süresince masraflar devletçe karşılanacak.
-Eğitim süresince masraflar devletçe karşılanacak.
-Koruma memurluğu kadrolarına atanacaklar, beş yıl süreyle başka kurumlara naklen atanamayacak.
-En az altı yıl süreyle koruma görevi yapanlar kıdemli koruma memur olabilecek.
-Polisliğe geçiş imkanı da bulunacak.
-Lisans mezunu olanlardan en az bir yıl süreyle kıdemli koruma memuru olanlar polis memuru olabilecek.
-Bunlara ait kontenjanlar Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulunca belirlenecek.
-Bunlara ait kontenjanlar Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Değerlendirme Kurulunca belirlenecek.
-Kadroda ağırlık taşraya verilecek. Koruma memurları sosyal imkan olarakta iyileştirilecek.


URL Kaynak:
http://is-arayanlar.net/2014/50-bin-koruma-memuru-alimi/

Elişi Satın Alan Yerler

Elişi Satın Alan Yerler

Elişi satın alan yerler sayesinde sizde ek gelir sağlayabilirsiniz.Bildiğiniz gibi bayanların el becerileri oldukça gelişmiş olduğundan elişi yaparak para kazanmak da mümkün oluyor. Öyle ki; günümüzde evinde elişi yaparak para kazanan sayısız bayan var. İster hazırda bir işiniz olsun ister olmasın. Elişi yaparak sizde ek gelir sağlayabilirsiniz. Elişi satın alan yerler oldukça fazla olup, siz de bu yerler ile irtibata geçerek siz de kazanç sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun elişi satın alan yerler var. Bu yerlere internet üzerinden kolaylıkla ualaşmanız mümkün.Ayrıca,sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz bir şekilde vererek de arama yapabilirsiniz. Elişi yapmak istiyorum diyenler ile elişi satın alan yerler sayfamızda buluşabilirler.İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi ekleyerek size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

ACİL ELİŞİ YAPACAK BAYANLAR ARANIYOR

Tığ işi ve havlu kenarı başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü elişinden anlayan,temiz çalışan,sürekli çalışabilecek bayanlara ihtiyaç vardır. İstanbul Anadolu yakası’nda ikamet eden bayanlar bize ulaşsınlar.Detaylar görüşülecektir.

EVDE ELİŞİ YAPMAK İSTİYORUM

Kasnakta salon takımı ve yatak odası takımı ve dantel işi yapıyorum. Elim çok hızlı ve temizdir.Evden yapabileceğim iş arıyorum.Verilen iş zamanında teslim edilir.


URL Kaynak:
http://is-arayanlar.net/evde-is/elisi-satin-alan-yerler/

Turizm Otelcilik Mezunu Arayanlar

Turizm Otelcilik Mezunu Arayanlar

Turizm Otelcilik mezunu arayanlar ile Turizm Otelcilik mezunu olanlar sayfamız üzerinden iş ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler. Ülkemizde en geçerli sektörlerden biri de Turizmdir. Öyle ki; Türkiye’nin her bir köşesi için Turizm cenneti diyebiliriz.İşte bu yüzden Turizm sektöründe çalışanlar için her daim iş fırsatı bulunmaktadır. Eğer siz de Turizm Otelcilik mezunu iseniz ve iş arıyorum diyorsanız

 

OTELİMİZE ACİL GARSONLAR ALINACAKTIR

Antalya Alanya’da bulunan 5 yıldızlı otelimize bay/bayan garsonlar alınacaktır. Turizm Otelcilik mezunu,İngilizce bilen ve daha önce otel deneyimi olmuş herkes iş başvurusu yapabilir.

OTELİMİZE RESEPSİYONİST ARANIYOR

7 yıldızlı otelimize diksiyonu ve dış görünüşü düzgün, Almanca ve İngilizce dillerini iyi  bilen, daha önce bu alanda en az 1 yıl deneyime sahip bayan resepsiyonist alınacaktır. Tercihen Turizm Otelcilik mezunu olanlar başvuru yapsınlar.

 


URL Kaynak:
http://is-arayanlar.net/eleman-arayanlar/turizm-otelcilik-mezunu-arayanlar/

Hosteslik Başvurusu

Hosteslik Başvurusu

Hosteslik başvurusu yapmak isteyenler son zamanlarda fazlası ile çoğaldı.Öyle ki; zor çalışma şartlarına aldırmadan hostes olmak isteyenler artıyor.Ülkemizde havacılık sektörü oldukça ilerledi. Pek çok havayolu şirketi aradığı elemanı internet üzerinden rahatlıkla bulabiliyor. Hostes olmak istiyorum diyenler için de halen iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Şirketler kendi web siteleri üzerinden ilanlarını vererek aradıkları hostesi buluyorlar. Eğer siz de hostes olmak istiyorsanız havayolu şirketlerinin web siteleri üzerinden hosteslik başvurusu yaparak çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.Ancak hostes olmak için aranan bazı şartlara uymanız gerekmektedir. Herkesin bildiği gibi hostes olmak için aranan en önemli şart ingilizce biliyor olmaktır.Diğer kriterlere de uyuyorsanız hostes olmak için önünüzde engel kalmayacaktır.

 

Hosteslik mesleği çok kolay bir iş gibi görünse de aslında kesinlikle zor bir iştir. Bütün gün havada yolcular ile ilgilenmek kolay olmasa gerek. Ayrıca, sadece bu değil.Hosteslik başvurusu yaptıktan sonraki süreç oldukça zor olmaktadır.Mesela kilo ve boy oranı kesinlikle uyumlu olmalıdır. Bunun dışında yabancı dil sınavından geçerli bir not almanız gerekiyor.Bütün bu aşamalardan sonra yapılan mülakattan da başarılı bir şekilde çıkarsanız hostes olmaya hak kazandınız demektir.Eğer ne kadar zor olursa olsun ben hostes olmak istiyorum diyorsanız o zaman istediğiniz hava yolu şirketinin hostes iş ilanlarına iş başvurusu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Ayrıca,sayfamız üzerinden de ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz.

iletişim: cvbilgileri@gmail.com


URL Kaynak:
http://is-basvurusu.com/hosteslik-basvurusu/

Dolgun Ücretle İç Giyim Modelliği

Dolgun Ücretle İç Giyim Modelliği

Dolgun ücretle iç giyim modelliği yapmak isteyenler yorum bölümünden iş ilanlarını verebilirler. Bildiğiniz gibi iç giyim son yılların en gözde işlerinden biri oldu. Model olmak isteyenler yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yaparak çalışma fırsatı yakalıyorlar. Üstelik iç giyim modelliği oldukça kazançlı bir iş olup, bayanların en çok tercih ettikleri sektörlerden biridir. İç giyim modelliği cesaret gerektiren bir iş olduğu için her bayanın tercih edebileceği bir iş değildir. O yüzden ilanlara yapılan başvurular arasından ürünü en iyi şekilde taşıyabilecek olanlar seçilir ve dolgun ücretle çalıştırılır. Eğer siz de iç giyim modeli olmak istiyorsanız sayfamız üzerinden ücretsiz ve üye olmadan ilan verebilirsiniz. Dolgun ücretle iç giyim modelliği için hem sayfamızda hem de diğer pek çok sayfada yayınlanan ilanları Devamını Oku »

İş Arayan Öğretmenler

İş Arayan Öğretmenler

İş arayan Öğretmenler sayfamız üzerinden iş ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Öğretmenlik mesleği günümüzün en geçerli mesleklerindendir. Her ne kadar Öğretmen olmak zor olsa da bunu başaranların sayısı bir hayli fazladır. Eğer siz de Öğretmen iseniz ve iş arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Malumunuz internet üzerinde iş bulmak artık çok kolay. Sizde yayınlanan iş ilanlarına iş başvurusu yapabilir ya da kendi ilanınızı yayınlayabilirsiniz. Yorum bölümünden hangi branş Öğretmeni olduğunuzu, hangi şehirde yaşadığınızı ve iletişim bilgilerinizi yazarak ilanınızı yayınlayın. Ayrıca, Öğretmen arayanlar da ilanlarını vererek aradıkları Öğretmeni kısa sürede bulabilirler.

 

MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM İŞ ARIYORUM

5 yıllık Matematik öğretmeniyim. 4 yıl Özel bir okulda görev aldım. Devlet yada özel okullarda Matematik öğretmenliği yapabilirim. Alanımda oldukça iyiyim. Şuan işsizim acil iş arıyorum.

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ İŞİ

Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezunum. 27 yaşındayım.İstanbul’da ikamet ediyorum. 6 yıllık Eğitim görevlisiyim. 3 yıldır bir dershanede görev yapıyordum fakat özel nedenlerimden dolayı ayrılmak zorunda kaldım. Şuanda sadece özel ders veriyorum.Bir özel okulda İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmak istiyorum.


URL Kaynak:
http://is-basvurusu.com/is-arayan-ogretmenler/

:

  • özelşöförarayanbayanlar

Emekli Bekçi Arayan Yerler

Emekli Bekçi Arayan Yerler 2014

Emekli bekçi arayan yerler sayfamız üzerinden iş ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler. Son yıllarda bekçilik işi oldukça popüler oldu. Sitelerde,şirketlerde,otoparklarda ve daha pek çok yerde bekçiye ihtiyaç duyuluyor.Özellikle emekli bekçi arayan yerler yayınladıkları iş ilanları ile aradıkları bekçiyi kolaylıkla buluyorlar. Eğer siz de emekliyseniz ve bekçilik yapmak istiyorsanız sayfamız üzerinden ilan verebilirsiniz. Hem iş arayanlar hem de eleman arayanlar sayfamızdan ücretsiz olarak yararlanabilirler. Yapmanız gereken yorum bölümüne ilanınızı iletişim bilgileriniz ile birlikte yazıp yayınlamaktır. Sonrasında verdiğiniz iletişim bilgileri aracılığı ile size ulaşılacaktır.

 

ACİL EMEKLİ BEKÇİ ALINACAK

Ootoparkımıza emekli bekçi alınacaktır. Otoparkımız 24 saat faaliyette olduğu için hem telefonlara bakacak, hem de otoparkın güvenliğini sağlayacak bekçiye ihtiyacımız vardır. Yerimiz Ankara’dadır.Ehliyeti olan ve Ankara’nın yollarını iyi bilenler tercih edilecektir.

İŞYERİMİZE BEKÇİ ARANIYOR

Antalya’daki işyerimiz için emekli olmuş 50-55 yaşları arasında bekçi arıyoruz. Ücret dolgundur.


URL Kaynak:
http://is-arayanlar.net/eleman-arayanlar/emekli-bekci-arayan-yerler/

İş Arayan Şöförler

İş Arayan Şöförler

İş arayan şöförler yayınladıkları iş ilanları ile aradıkları işi kısa sürede buluyorlar.Özellikle internet üzerinden çok daha kolay iş bulmaları mümkün oluyor.Öyle ki; şöförlerin çalışma alanları oldukça geniş olduğundan iş bulma konusunda çok fazla sıkıntı çektiklerini söyleyemeyiz.Taksi şöförlüğü, tır şöförlüğü,özel şöförlük,taksi şöförlüğü gibi daha pek çok şöförlük işini rahatlıkla yapabiliyorlar. Eğer siz de iş arıyorum diyorsanız sayfamız üzerinden aradığınız şöförlük işini kolaylıkla bulabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun vereceğiniz tek bir ilan ile iş bulmanız çok daha kolay olacaktır. Yapmanız gereken yorum bölümünden kendinizi anlatan yazıyı iletişim bilgilerinizi ekleyerek yayınlamaktır.Yayınladığınız iş ilanlarınızı eleman arayanlar görebilecek ve iş bulma şansınız daha da artacaktır.

 

ŞÖFÖR OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM

Lise mezunuyum. 5 yıllık özel şöförlük deneyimine sahibim.Askerlik görevimi yaptım ve esnek çalışma saatlerine alışığım. İstanbul Avrupa yakası’nda ikamet ediyorum. Seyahat engelim yok.Acil iş arıyorum.

TAKSİ ŞÖFÖRÜYÜM İŞ ARIYORUM

10 yıllık usta şöförüm.İstanbul trafiğine hakimim ve bütün yolları çok iyi bilirim. Taksi şöförü olarak daha önce 5 yıl kadar çalıştım. Onun öncesinde tır şöförlüğü yaptım. Şuanda işsizim ve taksi şöförü olarak çalışmak istiyorum.


URL Kaynak:
http://is-basvurusu.com/is-arayan-soforler/

Az Sermayeli Karlı İşler

Az Sermayeli Karlı İşler 2014

Az sermaye ile gerçekten ciddi gelir sağlayan işler mevcut. Eğer girişimci olmayı düşünüyorsanız öncelikle ne iş yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Ancak, maddi durumunuz hayalinizdeki işi yapmaya el vermiyorsa o zaman az sermayeli karlı işlere bir göz atın. Peki az sermayeli karlı işler nelerdir? Aslında bu soruya oldukça çoktur diye cevap verebiliriz. Çünkü günümüzde insanların belli şeylere ihtiyaç duydukları aşikar. Mesela bir kadın en çok neye ihtiyaç duyar? Bir kadın güzelliği ve sağlığına olukça fazla para harcar değil mi? O zaman ilk az sermayeli karlı işimiz bu olsun. Devamını Oku »

Sponsorlu Bağlantılar