kredi karti borcu banner
Son Haberler
Anasayfa » İş Başvurusu » İSMEK İŞ BAŞVURUSU

İSMEK İŞ BAŞVURUSU

Sosyal bir proje olan İSMEK (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları) 1996 yılında faaliyete geçmiştir. 3 kurs ve 3 branşla başlayan eğitimler 181 branş ve 228 kurs merkezi ile devam etmektedir.

Sloganı “içinizdeki yeteneği keşfedin”.. diye başlayan ismek bireyi üretim alanında yetkin kılmaktır.
İlöğretimi bitiren her birey 16 yaşını doldurduktan sonra İSMEK’in herhangi bir ücretsiz kursuna nüfus cüzdanı fotokopisiyle kayıtlarını Her yılın Eylül ayının başında yaptırabilirler.

Dünyanın gözönünde bulunan İstanbulda yapılan bu sosyal proje, Türkiyeyi iyi temsil etmek adına bir model içermektedir. Ulaşılabilirlik ve erişebilirlik özelliğiyle herkete hitap edebilen zengin içeriğe sahiptir. Hayat boyu eğitim anlayışıyla her yaşa, her statüye ve her insana tek tek ulaşabilme özelliğiyle de göz önünde olan bir sosyal sorumluluktur.

ismek eleman alımı

Çalışanlarına ve kursiyerlerine yüksek kalitede memnuniyet kazandıran, El emeğini, göz nurunu üretime dönüştürerek hem milli gelirimize, hem ailevi gelirimize, tarihimizi canlandırmamıza ve maneviyatımıza katkı sağlamaktadır İSMEK. Kişisel birikimleri , mesleki ve sanatsal bilgileri geliştirmek, gelir elde etmelerine katkıda bulunmak, istihdam edilebilirliklerini arttırmak, mesleki anlamda iş sahibi yaptıran bir organizasyondur İSMEK.

İSMEK Kurslarında yetiştirilen kursiyerlerin seçmiş oldukları alanda bilgi ve belge sahibi olmalarını sağlamakla beraber, İSMEK kendi bünyesinde de kursiyerlerini istihdam etmektedir.

İSMEK İNSAN KAYNAKLARI

İSMEK otomosyon sistemiyle İnsan Kaynaklarına veri sağlamaktadır. Bununiçin ismek.org sayfasına girerek CV bilgilerinizi oluşturuyorsunuz, Otomosyon olarak bilgileri süzen İsmek, açık pozisyonlarda başvurularınızı değerlendirmeye alarak, branşlara göre yazılı ve sözlü mulakatlar oluşturuyor. Bunlardan sonra ise işe alım süreci başlıyor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*