kredi karti borcu banner
Son Haberler
Anasayfa » İş İlanları » SABAH GAZETESİ İŞ İLANLARI İSTANBUL

SABAH GAZETESİ İŞ İLANLARI İSTANBUL

Sabah gazetesi iş ilanları İstanbul sayfası iş ve eleman bulabilmeniz için hizmettedir.En iyi elemanı ve en iyi işleri bulabileceğiniz bu sayfada ilan vermeniz yeterli olacaktır.

İstanbul ve çevresinde aradığınız bütün sektörlerle ilgili ilanları görebilir ve ya kendi ilanınızı verebilisiniz.Sabah Gazetesi iş ilanları İstanbul sayfasının en alt bölümündeki yorumlar kısmından ilanınızı ücretsiz ve hiçbir üyelik şartı gerekmeden verebilirsiniz.

Adınız-Soyadınız,E-posta adresiniz ve yazabileceğiniz diğer detaylarla ilanınızı oluşturup eleman ya da iş bulma imkanına sahip olabilrsiniz.Özellikle İstanbul’da ikamet edenler için özel bu sayfada şimdiye kadar bulamadığınız elemana ve yahutta işe kavuşmanız mümkün.Ancak,ilanınızı verirken iletişim bilgilerinizin doğruluğundan mutlaka emin olun.Aksi takdirde size ulaşılmasını engellemiş olursunuz.

Bu sayfada her türlü sektöre ait ilana yer verebilirsiniz.Muhasebeden sekreterliğe,güvenlikten temizliğe,mimarlıktan,mühendisliğe kadar bir çok meslekle ilgili ilan verebilir,kendinize uygun işi ve elemanı kolayca bulabilirsiniz.

DENEYİMLİ SEKRETER :İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden,bilgisayar bilen,kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren,diksiyonu düzgün,sabah 09:00 akşam 18:00 saatleri arasında çalışabilecek,yoğun telefon trafiğini yönetebilecekve ön muhasebeye destek verecek bekar bayan aranmaktadır.Cumartesi-Pazar tatil olup,asgari ücret,yol ve yemek parası hakları sunulmaktadır.Başvurular için,gncmkne@hotmail.com adresine CV yollamanız gerekmektedir.

ÇOK ACİL ÇIRAK ARIYORUZ:İstanbul’da çok sayıda müşterisi bulunan eczanemize çok acil çırak arıyoruz.Güler yüzlü,kolay iletişim kuranikendisine verilen işleri yerine getirebilecek sorumluluğa sahip,yoğun iş temposunda bize destek verebilecek,çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek güvenilir,çalışkan 15-18 yaşlarında bay bayan olabilir.Ümraniye’ye yakın ulaşıma sahip olanlar tercih sebebidir.

:

  • yhs-fh_lsonsw
  • Sabah Gazetesi İş Arayanlar İstanbul

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*