Senetle Borç Para Veriyorum

Senetle Borç Para Veriyorum

Ülkemizdeki ekonomik durumdan ötürü kişiler gelirleri ve giderleri arasında dengeyi sağlayamamaktadır. Bu sebeple borçlanma ve bu borcu kapatmak için yeniden borçlanma döngüsü kendisini tekrarlamaktadır. Bu kapsamda kişilerin borç alabilecekleri yerler ve firmalar gittikçe azalmıştır. Hatta oldukça sınırlı sayıdadır. Bu yerlerin başında elbette ilk olarak bankalar gelmektedir. Fakat bankalara getirilen sınırlamalar ile birlikte bankalardan kredi almakta gittikçe zorlaşmıştır. Bankalardan kredi alabilmeniz için ilk olarak kredi notunuz yüksek olmalıdır. Ki bu da içinde olduğumuz dönem için oldukça zordur. Zira herhangi bir gecikmede ya da borcunuzun asgari tutarını ödediğinizde bile kredi notunuz düşmektedir. Bunun dışında kazancınızın yani aylık olarak net gelirinizin yer aldığı bir belgeniz olmalı. Yani gelir belgeniz. Gelir belgesi olmayan kişilerin kredi alabilmesi neredeyse imkânsızdır. Bu şartlara ek olarak prim dokümanınız, sosyal güvenceniz vb. belgeleriniz bulunmalıdır. Yani birçok evraktan ve belgeden oluşan sıkıntılı bir süreçtir.

İkinci olarak yakınlarınızdan ve aile bireylerinizden borç istemek bu listeye konabilir. Fakat bu da günümüzde oldukça zordur. Çünkü bütün aileler kendi içinde bir geçim derdi ile mücadele etmektedir.

Peki, bankalardan kredi alamayan, yakınlarından eli boş dönen kişiler nereden borç bulacak? Elbette bu saydığımız yöntemler dışında da borç bulma yöntemleri mümkündür. Ben ve benim gibi iş adamları borç arayan kişilere finansal yardımda bulunmaktadır. Eğer sizde böyle sıkıntılar yaşıyorsanız yazımın devamını okuyun. Çünkü bu hususta size muhteşem bir fırsat sunuyorum.

Senetle Kredi Sistemi Nasıl İşler?

Sizler internet sitem üzerinden bana senetle kredi başvurularınızı iletirsiniz, aynı zamanda sitede yer alan mail adresimle de bana ulaşabilirsiniz. Gereken değerlendirmeleri yaptıktan sonra, sizinle iletişime geçer ve gerekli görüşmeleri yaparız. Bu görüşmeler çerçevesinde sizden aldığım bilgilere göre bir ödeme planı tasarlarım. Ödeme planında esas olan sizin gelir durumunuz ve aylık ödeyeceğiniz taksit tutarının paralelliğidir. Bunun için beyan ettiğiniz gelire ve kredi tutarına göre vadelendirme yaparız. Tüm bunlar için herhangi bir şart, kefil veya belge talep etmiyorum.

Hızlı iletişim adresi: http://www.senetlekredi.net

Bu işlemler halledildikten sonra sizin adınıza bir senet hazırlanır. Senette geri ödeyeceğiniz tutar kapalı biçimde yazılır ve sizde imzalarsınız. Bu işlemler gerçekleştikten birkaç saat sonra, krediniz hesabınıza yatmış olur ve sizlerde bu tutarı taksitli şekilde bana geri ödersiniz. İlk ödemeniz gelecek ayın belirlediğimiz gününden itibaren başlamaktadır.

Nasıl Ulaşırsınız?

Bana ulaşabilmeniz için sitemizdeki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bu başvuru formunda temel bazı sorular sormaktayız. Bunlar; adınız, soyadınız, iletişim numaranız, gelir durumunuz, talep ettiğiniz kredi tutarı ve kara liste durumunuzdur. Bu bilgileri doldurarak, başvuru formunuzu onayladığınız zaman, başvurunuz sistemime düşer. Başvurunuz sistemime düştüğü an kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınır ve başvurunuzun sonucu belirlenir. Eğer olumlu ise hemen size geri dönüş yaparız. Böylece bir ton evrak ve belge ile uğraşmadan, vaktinizi harcamadan kredinize sahip olabilirsiniz.

Size Ekstra Ücret Öder Miyim?

senetle kredi net

Elbette size vereceğim para karşılığında bir miktar faiz oranı ile geri ödeme alırım. Bunun yanı sıra bazı masraflardan kaynaklı olarak, kredinizi size yatırırken komisyon ücretimi de keserim. Böylece krediniz size ulaşmadan evvel sizden herhangi bir para talep edilmemiş olur. Faiz oranını senediniz imzalanmadan önce konuşulur. Çünkü faiz yansıtılmış haliyle senede tutar yazılacaktır. Aynı şekilde bankalardan kredi almış olsanız da dosya masrafı adı altında belli bir ücret sizden kesilir. Ve aynı şekilde banka belirlediği oranda bir faiz oranı uygular ve bunu aylık ödemelerinize yansıtır. Bu sebeple bunu bankalar ile olan finansal işlemlerinize benzetebilirsiniz.

Ödemeler Yapılmazsa Ne Olur?

Bu hususta senet zaten belli ölçüde teminattır. Ödemeleriniz uzun süreli geciktiği takdirde, senediniz işleme konur. Yani avukata verilir ve hukuki işlem başlatılır. Bu süreç ilerken size yapılandırma ve toplu ödeme seçenekleri avukatlar tarafından sunulmaktadır. Fakat bu seçeneklere de uyulmazsa, maaşınıza haciz konulmasına kadar gidebilecek bir süreç takip edilir. Bu sebeple kredilerinizin tutarı muhakkak verebileceğiniz miktara uygun olmalıdır. Aksi takdirde her iki tarafı da yıpratacak işlemler söz konusu olur.

Eğer sizin de acil paraya ihtiyacınız varsa ve borç alacak birini bulamadıysanız, hemen bana ulaşın ve kredinizi çıkartalım.

Bize ulaşın: senetle kredi iletişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir