Arkadaş Arayan Bayanlar

Arkadaş Arayan Bayanlar

Size arkadaşlık edecek erkekler arıyorsunuz ama bulamıyor musunuz? Sosyal hayatınızda ya da internet sitelerindeki konuşmalarınızdan yeteri kadar memnun değil misiniz? Böyle bir durum ve ruh hali içerisindeyseniz sizlere birkaç tavsiyemiz olabilir.Her kadın değerlidir. Bu nedenle öncelikle kendinize değer verin ve saygı duyun. Ve sohbetlerinizde bu konuda hassasiyetinizi belli edin.Arkadaş olmak istediğiniz kişilere karşı açık olun. Elbette ben seninle arkadaş olmak istiyorum demeyin ama amacınız ne ise ona göre davranın. Örneğin bir erkek ile arkadaş olmak istiyorsunuz. Fakat bu arkadaşlık sevgili olma niyeti ile değil. O halde onunla konuşmalarınızda araya birkaç uyarıcı sıkıştırın. Ve onunla arkadaş olmak istediğinizi belli edecek şekilde davranın. Ve davranışlarınızda tutarlı olun. Bir gün çok iyiyken diğer gün uzak davranmayın.

  • Kesinlikle dürüst olun. Ve değerli hissettirin. Erkekler değerli hissettiren bayanların yanında olmaktan daha çok zevk alırlar.
  • Sizlere bir şey anlattıklarında hiç ilginizi çekmese dahi dinleyin. Çünkü size dert yandıkları konu muhtemelen onlar için oldukça önemlidir.
  • Arkadaşlık sürenizde onları da bir bayan gibi görmeyin. Bayanlar çok detaycıdırlar. Ve bu nedenle de her söze hatta en küçük kelimeye bile takabilirler. Fakat erkekler öyle değillerdir. Bunu en başta aklınıza sokmanız gerekir. Erkekler sonuca bakarlar. Ve sonuç odaklı konuşurlar. Bir şey istedikleri zaman bunu net bir biçimde dile getirirler. Yani lafı dolandırarak alttan alttan mesaj vermezler. Sizler alt mesaj vermek isterseniz de yüksek ihtimalle bunu anlamayacaklardır.
  • Çoğu insanın arkadaşları tarafından ya da kendi tarafından beğenilmeyen huyları vardır. Bunları törpüleyin.

Arkadaş arayan bayanlar bu maddeleri pekiştirebilmek için sanal sohbet sitelerinden faydalanabilirler. Sonuçta arkadaş istiyorum diyip hiçbir şey yapmamak size bir şey getirmeyecektir. Bu sitelere girerek yukarıda bahsettiğimiz davranışları uygularsanız kısa süre içerisinde birçok arkadaş edinebilirsiniz. Bu arkadaşlıkların birçoğunu da reel ortama taşıyabilirsiniz. Böylece bu isteğiniz çabucak hallolur ve artık gerçek hayatınızda da istedğiniz gibi bir arkadaş ortamı yaratabilirsiniz. Bunun için olması gereken tek şey harekete geçmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir