Arkadaş Arayan Bayanların Telefon Numaraları

Arkadaş Arayan Bayanların Telefon Numaraları

Sosyal medya hesaplarının çoğunda bazı online oyunlar bulunmaktadır. Ve bu online oyunlar içerisinde sohbet etme olanağınız da vardır. Bu oyunların birçoğunda kişiler hem oyun oynayıp kafa dağıtmaya girerler hem de burada sohbet etmeye girerler. Sadece sohbet etmek ve arkadaşlık kurmak amaçlı olarak bu oyunlara girenler de vardır. Bu oyunların tutması ile birlikte yeni bir şey denendi ve arkadaşlık siteleri oluşturuldu. Bu sitelerde arkadaş arayan erkekler ve bayanlar bir arada sohbet ederek birbirlerini tanımaya başladılar. Böylece risksiz bir alanda sohbet ortamı sağlandı.

Bayanların birçoğu yanlış anlaşılmalara maruz kalmamak için erkekler ile diyalog kurmaya çekinirler. Bundan dolayı da arkadaş arayan bayanlar genellikle bu tarz sitelere girerler. Eğer sizlerde arkadaş arayan erkeklerden biriyseniz bu bayanlar ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Sohbet amaçlı sitelerin çoğunda sanal arkadaşlık vardır. Çoğu çeşitli konularda paneller açarlar ve bu konulara ilgi duyan insanlar bir araya toplanır. Ve burada topluca bir yazışma başlar. Dileyenler özelden de sohbete devam edebilirler. Özel sohbetlerde mikrofon yardımı ile sesli konuşma sağlayabilirsiniz. Ya da kamera ile görüntülü konuşma sağlayabilirsiniz. Böylece birileri ile gerçeğe yakın sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuşmalar sonucunda dilediğiniz de cep telefonu numarası vererek iletişime devam edebileceğiniz gibi bu konulara girmeyerek sanal olarak arkadaşlığınıza devam da edebilirsiniz.

Arkadaş Arayan Bayanların Telefon Numarasını Nasıl Bulabilirim?

Arkadaş arayan bayanların çoğu daha ilk etapta telefon numarası vermeyeceklerdir. Bu nedenle internet sitelerinde gördüğünüz telefon numaralarına inanmamanızı tavsiye ederiz. Bunlar genellikle reklam amaçlı konulan numaralardır. Bu nedenle eğer arkadaş arayan bayanlar ile iletişime geçmek istiyorsanız sizin için en garanti yol, sosyal ağlar ve internet siteleri yardımı ile üyelik yaparak sitelere giriş hakkı kazanmaktır. Bu sayede en azından birilerini sanal yol ile tanıdıktan sonra isteğinize göre telefon numarası alma evresine geçebilirsiniz. Ve hüsrana uğramamış olursunuz. Bunun dışında sizlere verebileceğimiz bir tavsiye yoktur. Çünkü bu husus tamamen sizin ve arkadaş arayan bayanların isteğine bırakılmış bir durumdur.

2 comments on “Arkadaş Arayan Bayanların Telefon Numaraları
  1. Mehmet dedi ki:

    Evlenmek niyetli yazıyorum

  2. ali dedi ki:

    ben ali istanbulda yasıyorum 33 yaşında 180 boylarında 75 kilo esmer biriyim ciddi düşünen bir bayanla tanışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir